SlovenskýEnglish
Zmenšiť textZväčšiť text

Natur-pack

Deň obce Hraničné - 6.7.2024

 19.06.2024

Dňa 6. júla 2024 sa pri minerálnom prameni - Ščave a miestnom ihrisku uskutočnilo kultúrno-športové podujatie - "Deň obce".

Za priaznivého slnečného počasia sa stretlo množstvo domácich z okolia ale aj cudzích návštevníkov. Akciu podporilli svojou účasťou aj p. farár Mgr. Marián Jabrocký, starosta obce Jarabina Bc. PhDr. Radoslav Beňo, starostka obce Kremná Mg. Silvia Bukovičová a konateľ fimy Tinea a ŠRC Stará Ľubovňa Ing. Miroslav Orlovský s manželkou.

Všetkých prítomných milo prekvapili účinkujúci všetkých vekových kategórii. Neskôr boli atrakcie, súťaž a penalty na miestnom ihrisku. Každý účastník si mohol pochutnať na veľmi chutnom gulaši. Samozrejme nechýbalo občerstvenie a rôzne sladké dobroty, ktoré upiekli a doniesli miestne gazdinky. Deti si prišli na svoje - skákací hrad, maľovanie na tvár a mohi si pochutiť na cukrovej vate. Samozrejme nechýbala aj bohatá tombola pre deti a dospelých. O zábavu a hudbu sa postarali súrodenci Mačugovi.

Výťažok z tomboly a občerstvenia bol poskytnutý malému Kristiánkovi pre zlepšenie jeho zdravotného stavu. Podujatie finančne alebo mateiálne podporili - samotná Obec Hraničné, firma Aldmobil Stará Ľubovňa, firma Tinea a ŠRC Stará Ľubovňa, firma Peter Duranka, RD Prameň Sulín. firma Pikas Stará Ľubovňa, Palma Stará Ľubovňa,firma Elektro Alica Stará Ľubovňa, firma BEOXY Stará Ľubovňa, p. Sokol a ostatní nemenovaní dobrodinci.

Všetkým , ktorí túto akciu finančne, materiálne ale aj osobne podporili a pomohli zabezpečiť túto zdarnú akciu patrí srdečné a veľké poďakovanie.

Fotky z podujatia si môžete pozrieť vo Fotogalérií: https://www.hranicne.sk/den-obce-2024---06072024-g28-327


Zoznam aktualít: