Kontakt:

Obec Hraničné
Hraničné 91
Mníšek nad Popradom
065 22

Tel.: 052 / 439 51 12
www.hranicne.sk
IČO: 00 329 894
banka, VÚB, a.s.
Č. ú.: 16322602/0200

Anketa:

Zúčastnite sa 2.stretnutia rodákov obce Hraničné dňa 26. augusta 2017?

Návštevnosť:

Napíšte nám:

Pre odoslanie správy prepíšte text z obrázku.
Что такое переработка и прием макулатуры

Novinky | POĎAKOVANIE ZA AKCIU Stretnutie rodákov - zostrih - video

26.08.2017

"Stretnutie rodákov obce Hraničné" - 2. ročník  je za nami, preto úprimne ďakujem všetkým, ktorí sa aktívne podieľali na tomto podujatí. Zvlášť chcem poďakovať celému organizačnému tímu, poslancom, zamestnancom, organizácií a zúčastneným členom DHZ Hraničné, ochoty, pomoci a podpory Urbariátu PS Hraničné a všetkým ostatným pomocníkom. Taktiež veľká vďaka patrí aj jednotlivcom, ktorí dobrovoľne prispeli  svojou prácou a skrášlením obce, či areálu podujatia, a to úpravou terénu,  montážou a demontážou stanov, pódia, stolov a lavičiek, výsadbou kvetín, vyhotovením odpadkových košov a iných nevyhnutných prác. Ďakujem všetkým tým gazdinkám, ktoré nezištne upiekli chutné dobroty pre rodákov a hostí, všetkým dievčatám a ženám v kroji i tým čo poskytli - doplnili izbu tradícií v kultúrnom dome.

Toto podujatie veľmi obohatil aj náš rodák - kňaz PaedDr. ICLic. Ján Stašák, nezabudnuteľnou sv. omšou s prekrásnym spevom 2 dievčat z Podolínca, Prof. Anton Pokrivčák - rodák a univerzitný pedagóg angličtiny a Mgr. Peter Benko - rodák a riaditeľ OR PZ v Poprade.

Z hostí sa tejto akcie zúčastnila JUDr. Anna Aftanasová - poslankyňa PSK, Ing. Peter Sokol - poslanec PSK a prednosta OU v Starej Ľubovni, starostka z Kremnej Zdenka Šlampiakova a starosta z Nižných Ružbách Mgr. Jozef Abrahámovský.

Záverom ďakujem všetkým sponzorom, no najmä – Prešovskému samosprávnemu kraju, firme (ALD Mobil sro SĽ), firme (TINEA sro SĽ), (RD Prameň SULÍN), firme(PIKAS Stará Ľubovňa), (Poľovníckemu združeniu Skalná Mníšek n/P), (Poľovníckemu združeniu Háj Jarabina), (PZ Osli zo Starej Ľubovne) a  (URBARIÁTu PS Hraničné) za finančnú a materiálnu pomoc. Úprimne ďakujem aj Ľubovnianskemu osvetovému stredisku za pomoc a organizačné zabezpečenie vystupujúcich súborov, sólistov a ich dopravu, samotným všetkým vystupujúcim i domácim rodáčkam z Granostova, moderátorovi, zvukárovi i tým, ktorí sa postarali o občerstvenie.

Pevne verím, že 3. ročník „Stretnutia rodákov obce Hraničné “ za pomoci, ochoty a podpory všetkých Vás opäť zorganizujeme.

 

Zostrih - krátke video z podujatia ak chceš vidieť klikni: https://www.youtube.com/edit?o=U&video_id=BPo-uFqY_AA

 

S úctou a poďakovaním,


Mgr. Miroslav Pokrivčák

starosta obce

 


FOTOGALÉRIA od Tomáša Gontkoviča

http://hranicne.sk/index.php?id=5&gi=61


Výsledky komunálnych volieb 2018 - 10.11.2018

Plánované prerušenie distribúcie elektriny - 15.11.2018

Bezpečná vykurovacia sezóna 2018 / 2019

Obnova inventára (stolov) v kultúrnom dome

Oznámenie čípovanie psa

ZOZNAM ZAREGISTROVANÝCH KANDIDÁTOV

Športový deň obce - 07.07.2018

Vyhlásenie času zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiaru

KALENDÁR 2018 - vývoz KO, SZ

Vianočné a novoročné prianie

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >
 
Шелковое покрывало на кровать пользуется огромным спросом